AMBRA BASIC PREORDER

Neile-Ambra + bonus CD + dodatki (preorder)
44,99
PLN
za
szt.
szt.

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  
Tytułowa "AMBRA" to produkt stworzony ze wszystkich niestrawności, nieokiełznanych myśli, nieprzespanych nocy, porannych zjazdów, kaca i depresji, po czym znajdowania w sobie z powrotem człowieka, walki o siebie i swoje wartości i wreszcie odpuszczenia, znalezieniu spokoju i  wejścia w stan, w którym wszystko to, staje się jasne i zrozumiałe. Po wyrzuceniu tego z siebie na brzeg, stworzony był ekstrakt, który następnie dojrzewał, zanim został użyty w ostatecznych kompozycjach muzyczno-zapachowych. To wyjątkowy i niepowtarzalny produkt. Być może ostatni tego typu. Nakład jest ściśle limitowany (500 szt.). Po zakończeniu preorderu nie będzie już możliwości zakupu z dodatkowym cd.

Ambra – wydzielina z przewodu pokarmowego kaszalota, która jest prawdopodobnie wynikiem niestrawności lub zaparcia wieloryba. [...] Ze względu na swe właściwości jest używana przez najbardziej renomowanych producentów perfum [...] Obecnie naturalna ambra jest niedostępna ze względu na ochronę kaszalotów. Źródło: Wikipedia.

Po ponad 2-letniej przerwie wydawniczej Neile przychodzi do nas z nowym materiałem. Zostawiwszy za sobą szum i harmider krzyczącej sceny, prześcigającej się w liczbach i kopiowaniu trendów, Kyny wraca dojrzalszy, bogatszy w doświadczenia i treści, z jeszcze lepszą i oryginalniejszą stylówką

 

Wersja preorderowa zawiera digipack cd "Ambra" + cd niespodziankę z nieopublikowanymi wcześniej utworami + zestaw dodatków. Płyty są również dostępne z limitowanym merchem. Po zakończeniu preorderu nie będzie już możliwości zakupu z dodatkowym cd oraz merchem. Wysyłka początek stycznia. Koniec preorderu: 12.12.

Zamawiając płytę dostaniesz 2 płyty! Pierwsza to oczywiście Ambra. Druga natomiast to CD niespodzianka. Uprzedzając - nie jest to żadna reedycja czy instrumentale. Będą to wyselekcjonowane, nieopublikowane dotąd numery, które nazbierały się na przestrzeni hmm.. sam nie wiem ilu lat, ale będzie to na pewno przekrój mojej twórczości w formie LP.

Wersja podstawowa zawiera również dodatki w postaci stickerów.

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Powiązane produkty
AMBRA MYSTERY BOX

AMBRA MYSTERY BOX

249,99 PLN
AMBRA MERCH 02

AMBRA MERCH 02

119,99 PLN
AMBRA MERCH 01

AMBRA MERCH 01

119,99 PLN

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl